GiantMicrobes - Bakteriofag T4 [T4 Bacteriophage]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 30.50
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Bakteriofag T4 (T4 Bacteriophage)

FAKTY: T4 może wyglądać jak coś rodem z filmu science fiction, ale jeśli jesteś bakterią E.coli, T4 może być czymś z twoich nocnych koszmarów.

Ten rzeczywisty mikroskopowy potwór nie tylko jest schowany pod twoim łóżkiem, on poluje na ciebie, wyczuwa swoimi sześcioma zabójczymi nóżkami. Kiedy wreszcie dotknie twojej skóry i wie, że tam jesteś, to chwyta twoje ciało szponami. Wijąc się z bólu, nabierasz kwasu dezoksyrybonukleinowego (DNA) drapieżnika, który jest wstrzykiwany powoli, zagrażając twojemu istnieniu!

Oczywiście starasz się temu oprzeć, ale nie ma to sensu: twoje zanieczyszczone ciało zaczyna wytwarzać nowe kopie wrogich obrzydliwości. W mniej niż godzinę, legion potworów roi się w tobie. Rosną i rosną, aż eksplodujesz, przepadając w nicość.

T4 odegrał ważną rolę w wielu znaczących eksperymentach naukowych. Zadawał się z naukowcami, zwycięzcami Nagrody Nobla i szepnął im kilka tajemnic o mutacjach genetycznych. To pogłębiło zrozumienie infekcji wirusowych i może kiedyś pomóc w kontroli bakterii chorobotwórczych. Ale nie pozwól, aby cię oszukano. T4 ma zawsze jedno oko na horyzoncie, obserwując zachód słońca, czeka aby móc rozpocząć polowanie.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni