GiantMicrobes - Biała krwinka [Leukocyte]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 9
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
9
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 29.90
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Biała krwinka (leukocyt) (Leukocyte)


"Biały rycerz" zawsze stoi na straży twojego ciała.

FAKTY: Krwinki białe zwane leukocytami (z greckiego „białe komórki") są rycerzami twojego organizmu. Jeśli wrogie zarodki przedostaną się do twojego organizmu, białe krwinki spieszą na ratunek i walczą na śmierć i życie.

Istnieje kilka typów leukocytów i każdy posiada kilka specjalności chroniących organizm. Np. neutrofile pojawiają się na scenie w przypadku ataku bakterii. Ponoszą duże straty tworząc ropę w miejscu zakażenia. Komórki B atakują przeciwciałami w zjadliwe wirusy neutralizując je, aby komórki T mogły się włączyć i je zabić (Komórki T są również historykami wojskowości: pamiętają starych wrogów i strzegą przed ponownymi atakami.) A kiedy już opadnie kurz bitwy, monocyty pomagają oczyścić miejsce połykając mikroorganizmy i ich resztki.

Niektóre leukocyty próbują również namierzyć zdradzieckie komórki rakowe, które samodzielnie produkuje organizm. Te wewnętrzne siły policyjne starają się utrzymać porządek komórkowy zapewniając ci zdrowie. Niestety terrorystyczne komórki trudno namierzyć, ponieważ mogą wyglądać jak zupełnie zdrowe. Zwykle stosuje się chemioterapię i inne metody leczenia, aby pomóc w zwycięstwie (szczególnie w przypadku białaczki, kiedy zawiniły same leukocyty).

Ale gdy zwycięża dobre zdrowie, pamiętaj: w każdej kropli walecznej krwi jest wielu czujnych zwycięzców, czuwających dzień i noc, aby zapewnić ci życie.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

 

Wymiary: 16 x 16 x 12 cm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni