GiantMicrobes - Komórka serca [Cardiomyocyte]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 39.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Komórka serca (Cardiomyocyte)

Dając ukochanej osobie Cardiomyocyte z dźwiękiem bijącego serca - możesz śmiało powiedzieć, "moje serca bije dla Ciebie" - taki prezent na pewno nie zostanie zapomniany!

FAKTY: Serce jest zbudowane z komórek mięśniowych które pompują krew przez całe życie, nieprzerwanie - od zmierzchu do świtu i od świtu do zmierzchu. Komórki te pracują samodzielnie i wybijają stał rytm poprzez skurcz i rozkurcz. Ten automatyczny rytm może być zmieniony przez nerwy sympatyczne i parasympatyczne, które mogą przyspieszać i zwalniać tempo.
Komórki serca są specjalnie zbudowane aby móc pompować bez odpoczynku: obszerne mitochondria i mioglobiny pomagają komórce oddychać, tętnice wieńcowe dostarczają wiele krwi odżywiając komórki serca, a żyły odprowadzają niepotrzebne produkty przemiany materii.
Wszystko działa wspaniale, ale jeżeli z jakiegoś powodu tętnice się zablokują, wówczas komórka serca może obumrzeć – co następnie skutkuje atakiem lub zawałem serca.
Ale w normalnym zdrowo bijącym sercu komórki są aktywne co sekundę, sto tysięcy razy dziennie dwa miliardy razy w czasie życia albo więcej: przepompowana krew mogłaby zapełnić czerwoną rzekę.
Za angielskim wiktoriańskim poetą Bourdillonem można powiedzieć, że nocne niebo ma oczu tysiące, a w dzień tylko jedno widać, lecz cały blask świata gaśnie, gdy z nieba słońce znika, tak jak tysiąc oczu ma rozum, a serce tylko jedno, lecz gdy miłość się kończy, to wszystkie chwile bledną.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni