GiantMicrobes - Osocze krwi [Plasma]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 29.90
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Osocze krwi (Plasma)

Krew jest gęstsza od wody - a to dzięki osoczu! Ten istotny składnik krwi pełni ważną rolę w utrzymaniu twojego zdrowia.

FAKTY: Osocze to półprzeźroczysty płyn, który stanowi około 55% krwi. Pozostałe składniki krwi - czerwone krwinki, białe ciałka i trombocyty są zanurzone w osoczu, które pozwala im przemieszczać się poprzez naczynia krwionośne po całym ciele.

Ale osocze to więcej niż bierny system transportowy dla komórek krwi. Osocze pełni ważną rolę w transporcie produktów przemiany materii do nerek, wątroby i płuc gdzie są usuwane z organizmu. Osocze również pomaga utrzymać normalne ciśnienie krwi i regulować temperaturę ciała.

Osocze składa się w 93% z wody ale zawiera też mnóstwo ważnych substancji takich jak czynniki krzepnięcia, białka, tłuszcze, hormony, enzymy, przeciwciała, witaminy i minerały, elektrolity i cukry – wszystkie niezbędne elementy. Zadziwiające: po usunięciu wody – możliwe jest przechowywanie osadu i ponowne użycie z wodą destylowaną - technika ta została odkryta podczas Drugiej Wojny Światowej dla ratowania żołnierzy. Osocze może być też zamrażane i przechowywane nawet przez dekadę!

Ponieważ osocze może być bezpiecznie przechowywane, banki krwi posiadają rezerwy osocza dla potrzeb medycznych. Ale świeża dostawa zawsze jest potrzebna!
Bądźmy wdzięczni za tą cudowną wodę życia – i pomyślmy o przekazaniu jej komuś.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni