GiantMicrobes - Pchła [Ctenocephalides Felis]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 29.90
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Pchła (Ctenocephalides Felis)

FAKTY: Niewielki rozmiar pchły stał się światowym symbolem znikomości. Ale nie można ich ignorować, sprawnie przenoszą tyfus i tasiemca - nie wspominając o dżumie.

Pchły były jednym z pierwszych tematów badań mikroskopowych (wczesne mikroskopy były nazywane pchlimi okularami). Pchły mogą pochwalić się prawie 3000 zidentyfikowanych gatunków. Najczęściej spotykanym są kocie pchły, Ctenocephalides, ale pomimo swojej nazwy, są tolerancyjne w stosunku do gospodarzy i chętnie przyczepiają się do psów – jak do najlepszych przyjaciół!

W przypadku napotkania pcheł, zalecane jest dokładne odkurzanie, dwa razy dziennie przez kilka tygodni. Jedna pchła może złożyć setki jaj, więc nie chcesz żadnej przegapić. 
Oczywiście, pchły są stworzeniami ciężko pracującymi: potrafią skakać setki razy wyżej ponad swoją wysokość i przenosić ładunki setki razy cięższe niż ich własne masy.

Te niezwykłe umiejętności prawdopodobnie wyjaśniają tworzenie cyrków, by podkreślić inne niezwykłe talenty pcheł, takie jak gra w orkiestrze, taniec, żonglerka, szermierka oraz wiele innych działań. Tak więc, jeśli wszystko inne zawiedzie, wyślij pchły do klaunów.

 

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.


Wymiary: 14 x 25 x 7 cm.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni