GiantMicrobes - Plemnik [Spermatozoon]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 32.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Plemnik (Spermatozoon)

FAKTY: Określenie sperma, której głównym bohaterem są plemniki ma greckie pochodzenie i oznacza nasienie. Mniej więcej co sekundę powstaje około tysiąca plemników, ale tylko jeden z nich zapłodni komórkę jajową i przekaże potomkowi swoje cechy. W tym najliczebniejszym wyścigu może być tylko jeden zwycięzca.

Nic więc dziwnego, że zwycięzca nie jest taki zwyczajny. Dojrzewa około 100 dni. Wiele wszak plemników jeszcze w trakcie powstawania jest wchłaniana przez tkanki organizmu. Z tych, które przeżyją mniej więcej połowa się zgubi w złym jajowodzie w drodze do komórki jajowej.
W tak zawężonym bitewnym polu, bój jest jeszcze większy. Główną rolę grają prędkość i wytrzymałość. Plemniki posiadające chromosom Y (dzięki któremu rodzą się chłopcy), jest lżejszy i szybszy. Plemniki „X" są wolniejsze, ale mogą przeżyć nawet 5 dni i mają większą szansę odnalezienia komórki jajowej.
Ponieważ komórka jajowa jest dojrzała i zdolna do zapłodnienia tylko przez jeden dzień w większości wypadków do zapłodnienia nie dojdzie. Ale nawet pomimo niesprzyjających liczb, cud się zdarza i powstaje nowy osobnik.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni