GiantMicrobes - Pluskwa domowa [Cimex lectularius]

Dostępność: 1 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:3-4 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 29.90
Ilość (szt.):
Udostępnij:

Pluskwa domowa (Cimex lectularius)

Nasz udomowiony chrząszcz, w odróżnieniu od tych żywych, nikogo nie ugryzie podczas snu. Wręcz przeciwnie pomoże spokojnie zasnąć.

FAKTY: Zniknięcie słomianych i puchowych materacy - nie wspominając o poprawie warunków sanitarnych - w wielu miejscach zmniejszyło występowanie pluskiew.

Teraz głownie pojawiają się w przedszkolnych rymowankach. Właściwie za większość ugryzień w łóżku odpowiadają pająki.Niemniej jednak, pluskwy miały swoje 5 minut gnieżdżąc się w łózkach, szczelinach podłóg, a także za tapetą.Pluskwy są nieśmiałe i bardzo rzadko aktywne, za wyjątkiem nocy. Mimo iż żyją tylko rok, są wstanie wytrzymać bez 'gryzienia' przez miesiąc.Bardzo rzadko roznoszą inne choroby na ludzi. Jedyną konsekwencją ugryzienia przez pluskwę jest dyskomfort związany ze swędzeniem i zaczerwienienie.

Pluskwy nadal pojawiają się w rożnych częściach świata. Podróże, a także zaprzestanie używania silnych pestycydów wpływa na okazjonalne pojawianie się pluskiew.Na wszelki wypadek, pamiętaj: śpij dobrze, nie pozwól żeby pluskwy cię ugryzły i nie puszczaj swojego pluszowego mikroba aż do samego rana.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

 

Wymiary: 15 x 6 x 16 cm.

 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni