GiantMicrobes - Rzęsistek pochwowy [Trichomonas vaginalis]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 31.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Rzęsistek pochwowy (Trichomonas vaginalis)

Jedno z najpowszechniejszych zakażeń przenoszonych drogą płciową - związek z Rzęsistkiem może być trudny do zerwania.

FAKTY: Rzęsistkowica to jedna z najczęściej spotykanych chorób przenoszonych drogą płciową. Wywołują ją pierwotniaki z rodzaju Trichomonas. Rokrocznie pasożyty te nawiązują bardzo bliskie stosunki z milionami ludzi.

Choć do zarażenia może dojść niezależnie od płci, grupą znajdującą się w najgorszej sytuacji są młode kobiety, bowiem u mężczyzn choroba przebiega zazwyczaj bezobjawowo. Mężczyzna może być nieświadomym nosicielem choroby nawet przez wiele lat, choć u niektórych pojawia się dokuczliwy świąd i pieczenie, które wymagają interwencji lekarza.

Na całe szczęście związek z rzęsistkami można przerwać stosunkowo łatwo – zwykle wystarczy kuracja antybiotykowa. Antybiotyki niestety nie dają odporności na chorobę, a pacjent jest w dalszym ciągu narażony na zaloty natrętnych pierwotniaków.

Do wtórnych zarażeń dochodzi bardzo często, nierzadko zaraz po wyleczeniu pierwotnej infekcji. Niektórzy nazywają to rzęsistkowym „ping-pongiem", bo choroba lubi wracać do właściciela jak odbita piłeczka, a potem cała zabawa zaczyna się od nowa...

U niektórych kobiet cierpiących na rzęsistkowicę choroba może przebiegać niemal bezobjawowo, podobnie jak u mężczyzn. W takim wypadku znakiem ostrzegawczym mogą być budzące niepokój upławy.
Symptomów choroby nie wolno ignorować – rzęsistkowica może zwiększyć ryzyko zarażenia opryszczką narządów płciowych oraz HIV. Choroba może także doprowadzić do zapalenia narządów miednicy mniejszej, przedwczesnego porodu, niskiej wagi urodzeniowej dziecka, a nawet bezpłodności. Lepiej nie wchodzić w zbyt bliskie stosunki z rzęsistkowicą – to wyjątkowo szkodliwy związek!

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni