GiantMicrobes - Rzeżączka [Neisseria gonorrhoeae]

Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:2-3 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 29.90
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na adres [[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt znów będzie dostępny w sklepie. Poinformuj mnie,
gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Rzeżączka(Neisseria gonorrhoeae)

 

Jedna z najbardziej powszechnych chorób przenoszonych drogą płciową, którą na szczęście można wyleczyć. Poznaj dwoinkę, aby wiedzieć jak jej uniknąć.

 

FAKTY: Rzeżączka, inaczej gonorea lub tryper, należy do najczęściej spotykanych chorób przenoszonych drogą płciową. Słowo „tryper" pochodzi z języka niemieckiego od słowa „trippen" – kapać.

Zgodnie z raportem Światowej Organizacji Zdrowia, gonorea powoduje „infekcje przede wszystkim cewki moczowej u mężczyzn i błony śluzowej kanału szyjki macicy, chociaż może również zakażać śluzówkę poza narządami płciowymi, w tym część ustną gardła oraz część odbytniczą Mówiąc potocznie, powoduje: swędzenie pieczenie, okropny ból oraz rzucające się w oczy wydzieliny z zainfekowanych miejsc.

Podczas, gdy objawy pojawiają się zwykle w ciągu tygodnia od zakażenia, w wielu przypadkach - szczególnie u kobiet - nie występują żadne objawy. Nie tylko sprzyja to rozwojowi choroby, ale nieleczona rzeżączka może powodować zapalenie narządów miednicy mniejszej, co może powodować bliznowacenie macicy, zwiększać ryzyko ciąży pozamacicznej i w konsekwencji powodować niepłodność. Ponadto, jeżeli kobieta zakażona rzeżączka urodzi dziecko, grozi mu ślepota i poważne zakażenie krwi. Na koniec zakażenie rzeżączka zwiększa ryzyko zachorowania na HIV o około 500 procent. Gonorea rozprzestrzenia się głównie wśród młodych osób, prawie zawsze jest przenoszona droga płciowa, a do największych czynników ryzyka zalicza się posiadanie wielu partnerów seksualnych. 

Dla osób znajdujących się w grupie ryzyka kluczowe jest częste badanie się; w większości przypadków rzeżączkę można wyleczyć pojedynczą dawką antybiotyków. Powstrzymaj jednak wybuch euforii: nie tylko powstają odporne szczepy, ale -jeśli układ rozrodczy został uszkodzony - antybiotyki go nie naprawią.

GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.


Wymiary: 16 x 8 x 7cm.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni