• Kości diagnostyczne IT

Kości diagnostyczne IT - rozwiążą Twój problem z komputerem bez pomocy fachowca i tak samo nieskutecznie!

Brak towaru
10.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni robocze
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 12
Paczkomat 12
Przesyłka kurierska - pobranie 22
Przesyłka kurierska - OSTROŻNIE! 22
Przesyłka kurierska - pobranie - OSTROŻNIE! 32
Dostępność 0 szt.

Kości są tak skuteczne, że [prawdopodobnie] stosuje je sama NASA!

Pojawia się na nagle i niespodziewanie, zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie - awaria komputera! Komputer się nagle wiesza, resetuje albo Internet przestaje działać. Nie masz bladego pojęcia, jak sobie z tym poradzić, a Twój znajomy informatyk tradycyjnie nie odbiera telefonu. Ściągnięcie fachowca IT nie dość, że drogo kosztuje, to jeszcze trwa godzinami. Jest jednak rozwiązanie tanie, proste, wesołe i tak samo skuteczne jak porada fachowca ;)!

Wyciągasz najnowsze osiągnięcie Amerykańskich inżynierów: dwie kości IT, które błyskawicznie i bezbłędnie zdiagnozują problem z Twoim komputerem i podpowiedzą optymalne pod względem kosztów rozwiązanie.

Kości IT mają także profesjonalne zastosowanie! Od teraz każdy informatyk czy innej maści fachowiec IT nie musi się już głowić, w czym leży komputerowy problem, zwłaszcza gdy musi rozwiązywać go telefonicznie. Wystarczy że sięgnie do kieszeni po kości, rzut i proszę, już wiadomo, że klient musi kupić nowego PC-ta lub wykasować system. Kości działają z każdym systemem operacyjnym i nie wymagają okresowego upgradeowania!

Uwaga: Zastosowaniem zaleceń kości IT odbywa się na własne ryzyko i odpowiedzialność. Przed użyciem skonsultuj się z informatykiem lub zasięgnij porady wróżki.Istotne informacje:

  • dwie kości do diagnozowania problemów z komputerem
  • w polskiej wersji językowej
  • jedna kostka podpowiada, z czym jest problem - druga, jak go usunąć