Wysyłka

Wszystkie przesyłki wysyłamy w ciągu maksymalnie czterech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (a w przypadku przesyłek pobraniowych - od złożenia zamówienia). Czas ten może zostać wydłużony w okresach, w których znacząco zwiększa się ilość zamówień (np. przed świętami, walentynkami itp.), informacja o tym będzie wtedy umieszczona na stronie sklepu. Dodatkowo, w przypadku niektórych produktów czas realizacji zamówienia może być dłuższy od standardowego (informacja o czasie wysyłki podana jest na stronie produktu). Generalnie nie wysyłamy przesyłek za granicę.


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

 


Wysyłka gratis!

Nieustająca promocja: opłacone z góry zamówienia o wartości przekraczającej 150 zł wysyłamy na nasz koszt do paczkomatu! Zamówienia o wartości przekraczającej 200zł wysyłamy na nasz koszt przesyłką kurierską. Promocja nie dotyczy przesyłek pobraniowych. Do wyboru są następujące sposoby dostawy:

 

Paczkomat

Doręczenie przesyłki do wskazanego paczkomatu InPostu. Wyszukiwarka dostępnych paczkomatów znajduje się tutaj.


Przesyłka kurierska

Standardowa przesyłka kurierska - doręczenie pod wskazany adres w ogromnej większości przypadków w następnym dniu roboczym po nadaniu. Koszt wysyłki jest stały, niezależny od ilości czy gabarytów kupionych przedmiotów. Możliwa jest także wysyłka za pobraniem.


Aktualnie nie ma możliwości odbioru osobistego!

 

Uwaga: przesyłki są doręczane w dni robocze, przeważnie w godzinach 10 - 18. Bez wykupienia usługi dodatkowej nie ma możliwości wskazania godziny doręczenia. Na przesyłce domyślnie umieszczany jest numer telefonu adresata (jeżeli został podany), jednak nie mamy wpływu na to, czy kurier do Państwa zadzwoni; nie ma on też takiego obowiązku.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie