Wysyłka

Wszystkie przesyłki wysyłamy w ciągu maksymalnie czterech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (a w przypadku przesyłek pobraniowych - od złożenia zamówienia). Czas ten może zostać wydłużony w okresach, w których znacząco zwiększa się ilość zamówień (np. przed świętami, walentynkami itp.), informacja o tym będzie wtedy umieszczona na stronie sklepu. Dodatkowo, w przypadku niektórych produktów czas realizacji zamówienia może być dłuższy od standardowego (informacja o czasie wysyłki podana jest na stronie produktu).


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

 

Odbiór osobisty

Chyba nie do końca można określić to mianem dostawy, w każdym razie trzeba zwyczajnie przyjść lub przyjechać dowolnie wybranym środkiem transportu do Łodzi, na ulicę Micińskiego 48 i odebrać swoje zakupy. Odbiór osobisty jest możliwy tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i umówieniu się mailowym lub telefonicznym, w godzinach popołudniowo-wieczornych! Nie ma możliwości płatności przy odbiorze.


Wysyłka gratis!

Nieustająca promocja: opłacone z góry zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na nasz koszt [Pocztexem 48 z odbiorem w punkcie lub Pocztexem 48]! Zamówienia o wartości przekraczającej 200zł wysyłamy na nasz koszt przesyłką kurierską [Pocztex 24]. Promocja nie dotyczy wskazanych niżej usług dodatkowych oraz (co oczywiste) przesyłek pobraniowych.

 

UWAGA!
Od 6 sierpnia 2018r. Pocztex wydłuża terminy doręczeń przesyłek kurierskich o jeden dodatkowy dzień. Gwarancja doręczenia w pierwszym dniu roboczym po nadaniu obowiązuje tylko dla przesyłek z wykupioną dodatkową usługą "doręczenie we wskazanym dniu".
Nam też się to nie podoba, ale nie mamy na to żadnego wpływu.


Pocztex Kurier 48

Dawniej "Przesyłka biznesowa". Przesyłka jest doręczana pod wskazany adres w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych po nadaniu. Przesyłki Kurier 48 kosztują 10 zł, bez względu na gabaryty czy ilość kupionych przedmiotów.

Dostępna jest także opcja odbioru w punkcie - czyli w wybranej placówce Poczty Polskiej (a także m.in na stacjach Orlen, kioskach Ruchu czy w sklepach Freshmarket i Żabka). Przesyłki Kurier 48 z odbiorem w punkcie kosztują 9 zł, bez względu na gabaryty czy ilość kupionych przedmiotów. W przypadku wybrania tej usługi konieczne jest podanie prawidłowego numeru telefonu komórkowego, gdyż Poczta zawiadamia o możliwości odbioru przesyłki za pomocą wiadomości SMS. Placówki realizujące odbiór w punkcie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki na stronie Poczty Polskiej.


Pocztex Ekspres 24

Standardowa przesyłka kurierska - doręczenie pod wskazany adres w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych po nadaniu. Koszt wysyłki jest stały, niezależny od ilości czy gabarytów kupionych przedmiotów i wynosi 16 zł. Możliwa jest także wysyłka za pobraniem, jej koszt to 22 zł.


Usługi dodatkowe (tylko dla przesyłek Pocztex Ekspres 24)

Są to dodatkowo płatne usługi, polegające na doręczeniu przesyłki we wskazanym dniu czy o wskazanej godzinie, doręczenie do rąk własnych adresata, czy oznaczenie przesyłki jako delikatnej ("Ostrożnie!" - jest to jedyna usługa dodatkowa, którą można wykupić również dla przesyłek Kurier 48).


Doręczenie do 8:00

86,10 zł

Doręczenie do 9:00

49,20 zł

Doręczenie do 12:00

18,45 zł

Doręczenie na wskazaną godzinę

49,20 zł

Doręczenie po 17:00

24,60 zł

Doręczenie we wskazanym dniu

12,30 zł

Ostrożnie

cena przesyłki wyższa o 50%

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z którejś ze wskazanych usług dodatkowych - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przed zakupem.

Uwaga: przesyłki bez wykupionej jednej z usług dodatkowych "Doręczenie..." są doręczane w godzinach pracy lokalnego oddziału Pocztexu właściwego dla podanego adresu dostawy. Bez wykupienia usługi dodatkowej nie ma możliwości wskazania godziny doręczenia. Na przesyłce domyślnie umieszczany jest numer telefonu adresata (jeżeli został podany), jednak nie mamy wpływu na to, czy kurier do Państwa zadzwoni; nie ma on też takiego obowiązku.

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie