Wysyłka

Wszystkie przesyłki wysyłamy w ciągu maksymalnie czterech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (a w przypadku przesyłek pobraniowych - od złożenia zamówienia). Czas ten może zostać wydłużony w okresach, w których znacząco zwiększa się ilość zamówień (np. przed świętami, walentynkami itp.), informacja o tym będzie wtedy umieszczona na stronie sklepu. Dodatkowo, w przypadku niektórych produktów czas realizacji zamówienia może być dłuższy od standardowego (informacja o czasie wysyłki podana jest na stronie produktu).


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

 

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i umówieniu się mailowym lub telefonicznym, w Łodzi na ul. Trzykrotki 1 (Nowosolna), w godzinach popołudniowo-wieczornych! Nie ma możliwości płatności przy odbiorze.


Wysyłka gratis!

Nieustająca promocja: opłacone z góry zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na nasz koszt [Pocztexem 48 z odbiorem w punkcie lub Pocztexem 48]! Zamówienia o wartości przekraczającej 200zł wysyłamy na nasz koszt przesyłką kurierską. Promocja nie dotyczy przesyłek pobraniowych.


Pocztex Kurier 48

Dawniej "Przesyłka biznesowa". Przesyłka jest doręczana pod wskazany adres w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych po nadaniu. Przesyłki Kurier 48 kosztują 10 zł, bez względu na gabaryty czy ilość kupionych przedmiotów.

Dostępna jest także opcja odbioru w punkcie - czyli w wybranej placówce Poczty Polskiej (a także m.in na stacjach Orlen, kioskach Ruchu czy w sklepach Freshmarket i Żabka). Przesyłki Kurier 48 z odbiorem w punkcie kosztują 9 zł, bez względu na gabaryty czy ilość kupionych przedmiotów. W przypadku wybrania tej usługi konieczne jest podanie prawidłowego numeru telefonu komórkowego, gdyż Poczta zawiadamia o możliwości odbioru przesyłki za pomocą wiadomości SMS. Placówki realizujące odbiór w punkcie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki na stronie Poczty Polskiej.


Przesyłka kurierska

Standardowa przesyłka kurierska - doręczenie pod wskazany adres w ogromnej większości przypadków w następnym dniu roboczym po nadaniu. Koszt wysyłki jest stały, niezależny od ilości czy gabarytów kupionych przedmiotów i wynosi 16 zł. Możliwa jest także wysyłka za pobraniem, jej koszt to 22 zł.

 

Uwaga: przesyłki są doręczane w dni robocze, przeważnie w godzinach 10 - 18. Bez wykupienia usługi dodatkowej nie ma możliwości wskazania godziny doręczenia. Na przesyłce domyślnie umieszczany jest numer telefonu adresata (jeżeli został podany), jednak nie mamy wpływu na to, czy kurier do Państwa zadzwoni; nie ma on też takiego obowiązku.

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie