• Dwie gry imprezowe - 'Explosive Event'

17.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni robocze
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 12
Paczkomat 12
Przesyłka kurierska - pobranie 22
Przesyłka kurierska - OSTROŻNIE! 22
Przesyłka kurierska - pobranie - OSTROŻNIE! 32
Dostępność 474 szt.
Explosive Event – rozrywka dla twardzieli!

Zastanawiasz się jak urozmaicić imprezę i zapewnić wszystkim gościom mega frajdę? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! W planszowej grze Explosive Event, każdy kieliszek może mieć naprawdę wielkie znaczenie. Wspólne picie jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące. Przekonaj się, że promilowe rozgrywki, to doskonały sposób na integrację i poznanie się z zupełnie innej strony. Pamiętaj, że każdy Twój krok może skończyć się przegraną lub upiciem całej drużyny. Nie dawaj się zbyt często postrzelić, bo „lekarstwo” może nieco przytępić Twoje zmysły i doprowadzić do chwilowej niepoczytalności ;).

Na czym polega gra? W opakowaniu znajdują się dwie gry skierowane do imprezowiczów, czyli właśnie do Ciebie. Jedna z nich to Unexploded Race – tutaj osoba, która wciela się w rolę sapera, ma za zadanie rozbroić bombę i nie upić się, podczas gdy reszta drużyny strzela do siebie jak do kaczek i opatruje „rany” zawartością kieliszków. Druga to Big Bang, w której trzeba wysadzić budynki drużyny przeciwnej zanim Twoja własna drużyna polegnie na polu walki i odpłynie w świat alkoholowych fantazji. Mocna głowa to podstawa, więc jak najszybciej zacznijcie trenować. Do rozgrywki potrzebna jest oczywiście gra Explosive Event, a do tego koniecznie butelka 40-procentowego napitku. Im więcej osób, tym większe powinno być zaopatrzenie, bo wysadzanie budynków i rozbrajanie bomb mogą bardzo wciągnąć. Drużynowe picie i polowanie na „wrogów” to idealna gra na wszystkie imprezy, na których zwykłe planszówki nie miałyby racji bytu, bo nikt nie myśli „trzeźwo”. Kupując Explosive Event zyskujesz wiele godzin rewelacyjnej zabawy w doborowym towarzystwie.Istotne informacje:
  • wymiary pudełka 31 x 22 x 3 cm
  • gra zawiera: - planszę "BIG BANG!", - planszę "UNEXPLODED RACE", - 24 karty zdarzeń, - 18 żetonów życia dla Żołnierzy, - 2 żetony opanowania dla Saperów, - 15 żetonów ryzyka dla Saperów, - 8 pionków, - kostkę, - zasady gry.