• Rejestracja

Jeżeli chcą Państwo założyć konto w naszym sklepie, prosimy o podanie adresu e-mail i hasła. Proszę również zaznaczyć poniżej zgodę na przetwarzanie danych osobowych (czyli adresu e-mail).

Swoje dane mogą Państwo zmieniać lub usuwać korzystając z odpowiednich ustawień na stronie sklepu, lub przysyłając wiadomość na podany na dole strony adres e-mail.

Jeżeli po zalogowaniu na swoje konto w sklepie złożą Państwo zamówienie – to na ten adres przesłane zostaną wymagane prawem informacje, faktury i informacje o wysłaniu zamówienia (z numerem przesyłki) lub o możliwości jego odbioru. Na ten adres będziemy również wysyłać informacje o zmianach regulaminu. Państwa adres e-mail nie będzie przekazywany podmiotom trzecim.
Konto można usunąć w dowolnym momencie i nie będzie to miało żadnego wpływu na obsługę zamówień itp. (konto w sklepie to funkcja przewidziana wyłącznie dla Państwa wygody), proszę mieć jednak na uwadze, że nie spowoduje to usunięcia informacji o złożonych przez Państwa zamówieniach.
Więcej informacji tutaj (pkt 1.).
E-mail
Hasło
  • Dodatkowe dane rejestracji

Dodatkowe dane rejestracji można podać w późniejszym czasie (przy składaniu zamówienia).
Jeżeli zakupy są wykonywane na firmę - można podać tylko dane firmy. W takiej sytuacji opcjonalnie można podać swoje imię i nazwisko oraz telefon.
  • Dane adresowe do wysyłek
Imię
Nazwisko
Telefon
Państwo
Miasto
Ulica i nr domu
Kod pocztowy
  • Dane firmowe do faktury VAT
Nazwa firmy
NIP
Państwo
Miasto
Ulica i nr domu
Kod pocztowy