• Wysyłka

paczka.gif

Wszystkie przesyłki wysyłamy najczęściej w ciągu jednego - dwóch dni roboczych (maksymalnie czterech dni roboczych) od zaksięgowania wpłaty (a w przypadku przesyłek pobraniowych - od złożenia zamówienia). Czas ten może zostać wydłużony w okresach, w których znacząco zwiększa się ilość zamówień (np. przed świętami, walentynkami itp.), informacja o tym będzie wtedy umieszczona na stronie sklepu. Dodatkowo, w przypadku niektórych produktów czas realizacji zamówienia może być dłuższy od standardowego (informacja o czasie wysyłki podana jest na stronie produktu). Generalnie nie wysyłamy przesyłek za granicę.
 

Koszt wysyłki zamówienia to 12 zł (dodatkowe opcje, takie jak pobranie czy "ostrożnie" są dodatkowo płatne).
 
Wysyłka gratis!
Nieustająca promocja: wysyłka opłaconych z góry zamówień o wartości co najmniej 100zł kosztuje tylko 5zł. Zamówienia na kwotę 150zł lub wyższą wysyłamy na nasz koszt! Promocja nie dotyczy przesyłek pobraniowych.


Do wyboru są następujące sposoby dostawy:
 
Paczkomat
Doręczenie przesyłki do wskazanego paczkomatu InPostu. Wyszukiwarka dostępnych paczkomatów znajduje się tutaj.
 
 
Przesyłka kurierska
Standardowa przesyłka kurierska - doręczenie pod wskazany adres w ogromnej większości przypadków w następnym dniu roboczym po nadaniu. Koszt wysyłki jest stały, niezależny od ilości czy gabarytów kupionych przedmiotów. Możliwa jest także wysyłka za pobraniem.
 
Odbiór osobisty
Opłacone wcześniej zamówienia można też odbierać osobiście w Łodzi, ul. Trzykrotki 1 - wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. Nie ma możliwości zapłaty na miejscu.
 
Uwaga: przesyłki są doręczane w dni robocze, przeważnie w godzinach 10 - 18. Bez wykupienia usługi dodatkowej nie ma możliwości wskazania godziny doręczenia. Na przesyłce domyślnie umieszczany jest numer telefonu adresata (jeżeli został podany), jednak nie mamy wpływu na to, czy kurier do Państwa zadzwoni; nie ma on też takiego obowiązku.