• Gra imprezowa - Lord of the Drinks - Władca promili

35,00 zł
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł
Przesyłka kurierska 12,00 zł
Paczkomat 12,00 zł
Przesyłka kurierska - pobranie 22,00 zł
Przesyłka kurierska - OSTROŻNIE! 22,00 zł
Przesyłka kurierska - pobranie - OSTROŻNIE! 32,00 zł
Dostępność 482 szt.

Lord of the Drinks - Władca promili.


TY JESTEŚ TYM, O KTÓRYM POWIEDZĄ: "Ostatnia jego impreza była niczym spotkanie Predatora z Sauronem"!
Rywalizacja, zwroty akcji i zaciekłość Krwiożerczego Yorka gwarantują, że do gry chętnie będziecie wracać na kolejnych imprezach. Wszystko na dodatek podwójnie - dwie plansze, dwa typy rozgrywki, to dwa razy bardziej zakręcona impreza. Władca Promili to niezbędny dodatek do 40% butelki na Twoją najbliższą imprezę. Kup grę, butelkę i zaproś znajomych na spalenie Ciasteczka Zła! A jeżeli nie uda Wam się dostarczyć Ciacha do Piecyka, to może i będzie wieczny mrok, ale zawsze możecie z rozpaczy zalać smutki.


Istotne informacje:
  • wymiary: 31 x 22 x 2,5 cm
  • gra zawiera: planszę "Podróż do Dna Mordowni";  planszę "Na mordowni dnie"; 24 karty zdarzeń; 29 żetonów promili; 5 żetonów ciasteczka zła; 1 żeton krwiożerczego yorka; 5 pionków, kostkę, zasady gry.
Wśród wielu zagrożeń czyhających na Ciebie w sieci jednym z najmniej niebezpiecznych są tzw. cookies. Nasza strona, tak jak i setki milionów innych, wykorzystuje te małe pliki tekstowe do poprawnego funkcjonowania - i nikomu nie dzieje się z tego powodu krzywda. Ktoś jednak wymyślił, że trzeba o tym informować, więc informuję.

Jeśli wiesz o chodzi, to wiesz także, że nie ma się czym przejmować.

Jeśli nie wiesz - kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.