• Gra na wieczór kawalerski - Ostatnie pożegnanie

14.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 12
Paczkomat 12
Przesyłka kurierska - pobranie 22
Przesyłka kurierska - OSTROŻNIE! 22
Przesyłka kurierska - pobranie - OSTROŻNIE! 32
Dostępność 2233 szt.

Gra na wieczór kawalerski -  Ostatnie Pożegnanie.Wieczór Kawalerski - Ostatnie Pożegnanie to wybuchowe połączenie adrenaliny z promilami. Wyzwanie, któremu podołają tylko nieliczni. To idea 40% współzawodnictwa, o której przyszły Pan Młody zapomnieć nie może. Przeżyjcie razem z nim to, co najbardziej kręci faceta, a co wkrótce straci na zawsze. Niech po raz ostatni poczuje smak prawdziwej wolności! Pamiętajcie o jednym: co się stanie na KAWALERSKIM, zostaje na KAWALERSKIM ;)

Oto co dostajesz wraz OSTATNIM POŻEGNANIEM:

- pomysłowy patent na świetny wieczór kawalerski spędzany w domu, w barze lub w nocnym klubie.

- w paczce mieści się 12 odlotowych, 40% wyzwań angażujących całą drużynę wieczoru kawalerskiego

- zadania zbudowane w oparciu o trzy elementy, które ceni każdy uczestnik wieczoru kawalerskiego: wódka, kobiety i sport.

- 12 zadań, a dlaczego tylko 12? Testerzy i tak ledwo trzymali się na nogach, uznaliśmy zatem, że 12 jest idealną liczbą :)

To coś więcej niż gra - to gadżet zamknięty w paczce papierosów, mieści się w kieszeni. A może zastanawiasz się jak namówić męskie stado na taki rodzaj Ostatniego Pożegnania? Gwarantujemy, że wystarczy flaszka, parę kieliszków i otwarta paczka gry.

Najważniejsze jest, że każdy wypity podczas 'Ostatniego pożegnania' kieliszek zapadnie na długo w pamięć, przezwyciężając efekt zerwania filmu.

 

Istotne informacje:

  • 11 x 8 x 0,5 cm
  • gra zawiera 12 kart z zadaniami 
  • wersja karciana bardzo wygodna do zabrania na miasto