• Magiczna kula - zgadula nr 8

Magiczna kula - zgadula nr 8 w polskiej wersji językowej.

39.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni robocze
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 12
Paczkomat 12
Przesyłka kurierska - pobranie 22
Przesyłka kurierska - OSTROŻNIE! 22
Przesyłka kurierska - pobranie - OSTROŻNIE! 32
Dostępność 40 szt.

Odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania!

 

Życie jest pełne wątpliwości, pytań i nierozwiąnych kwestii. Niestety nie na każde pytanie dostajemy odpowiedź. Naszczęście jest Kula nr 8! To prawdziwie niecoeniony gadżet, który przyda się każdemu, nie tylko w codziennym życiu, ale również w pracy i szkole! Nie wiesz co odpowiedzieć na pytanie szefa lub nauczyciela? Kula Ci pomoże! Petent zawraca Ci głowę nierealistycznymi pytaniami? Nie szukaj sam odpowiedzi - spytaj się kuli! Jesteś meteorologiem i nie wiesz czy będzie pogoda w weekend? Kula wie!

Dzięki kuli nr 8 nie musisz już więcej głowić się nad codziennymi dylematami i dręczącymi Cię pytaniami egzystencjalnymi, nie musisz też już dzwonić do wróżki, zaprzyjaźnionego bacy lub wróżyć z fusów - wystarczy że potrząśniesz swoją własną magiczną kulą i pozwolisz jej zadecydować.

Pytania należy oczywiście odpowiednio sformułować: kula odpowie, czy kurs franka spadnie w tym roku poniżej 3 zł i czy ten przystojny chłopak z sąsiedniej ławki zaprosi Cię w końcu na randkę, ale nie pomoże Ci odgadnąć szóstki w totku ani wysokości i terminu wymarzonej podwyżki. Pytaj mądrze, a kula prawdę Ci powie...Istotne informacje:


  • średnica 10 cm
  • 20 właściwych odpowiedzi w jęz. polskim
  • eleganckie opakowanie

  • wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

  • dla dzieci powyżej 6-go roku życia