• Niezbędnik kierowcy i turysty 8w1

Niezbędnik kierowcy i turysty 8w1, gadżet turystyczny, dla kierowcy

Brak towaru
47.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni robocze
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 12
Paczkomat 12
Przesyłka kurierska - pobranie 22
Przesyłka kurierska - OSTROŻNIE! 22
Przesyłka kurierska - pobranie - OSTROŻNIE! 32
Dostępność 0 kpl.

Niezbędnik kierowcy i turysty - multitool!

 

Gadżet wielofunkcyjny, który odzyska kontrolę nad trudnymi sytuacjami.

Wypadki chodzą po ludziach i nie mamy na to żadnego wpływu. Jeśli zdarzy Ci się jakiś, ostatnia rzecz jakiej chcesz, to stracić panowanie nad sytuacją, a nawet nad samym sobą. Brak odpowiedniego przygotowania na ewentualne pojawienie się awarii niestety temu sprzyja. Niezbędnik kierowcy zwiększa prawdopodobieństwo, że w razie potrzeby będziesz miał możliwość odpowiednio zareagować.

Gadżet nadaje się do użytku domowego i na zewnątrz. Ma przenośną konstrukcję, dzięki czemu łatwo go mieć zawsze przy sobie, a ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie się go obsługuje. Powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego kierowcy, ale może okazać się pomocny każdemu, kto regularnie podróżuje także innymi środkami transportu. To też praktyczny prezent związany z bezpieczeństwem osoby prowadzącej samochód.Istotne informacje:


  • 8w1 zawiera: Latarkę dającą intensywne, jasne światło oraz czerwoną lampkę, gotową do użycia jako sygnał alarmowy, narzędzia wykonane ze stali nierdzewnej: nożyce, kombinerki, dwa rodzaje śrubokrętów, nóż do przecinania pasów bezpieczeństwa, młotek do szkła, którego w razie konieczności można użyć do wyjścia awaryjnego (zabezpieczony blokadą);
  • zasilanie: 3 baterie AAA [brak w zestawie];
  • długość ok. 17 cm.

 

Polecamy zwłaszcza: ludziom często podróżującym, kierowcom.