Róża jerychońska - zmartwychwstanka

Dostępność: 39 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:3-4 dni robocze
Cena dostawy: 8
Odbiór osobisty:
0
Kurier 48 - odbiór w punkcie:
8
Kurier 48:
10
Kurier 48 - odbiór w punkcie - OSTROŻNIE!:
14
Kurier 48 - OSTROŻNIE!:
15
Ekspres 24:
16
Ekspres 24 - pobranie:
22
Ekspres 24 - OSTROŻNIE!:
24
Ekspres 24 - pobranie - OSTROŻNIE!:
30
Cena: 9.50
Ilość (szt.):
Udostępnij:

Róża jerychońska.

 

Róża jerychońska, tzw. zmartwychwstanka lub widliczka, to prawdziwie nieziemska roślina, którą będziesz cieszyć się przez wiele lat. A nawet Twoje dzieci i wnuczęta :) Róża ta jest uznawana za symbol szczęścia i miłości. Pochodzi z okolic Jordanii, a na nasze europejskie tereny przywędrowała wraz z pielgrzymami powracającymi z Ziemi Świętej. Oprócz niewiarygodnej wytrwałości, ma też wiele cennych dla nas zalet. Np. odświeża powietrze, pochłania dym papierosowy, a w zasuszonym stanie zapobiega zaburzeniom snu i chroni przed domowym robactwem.

Mimo że wygląda jak martwa, to jednak pod wpływem wody budzi się po kilkunastu godzinach do życia. Zasuszony kłębek przemienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w zieloną roślinę.Instrukcja postępowania z różą i dodatkowe informacje:

Rośliny nie trzeba sadzić, wystarczy zalać różę wodą w miseczce tak, aby tylko jej korzeń był zanurzony. Po ok. 2-4 dniach róża rozwinie się całkowicie. Róża lubi dużo światła, czasem nawet dopiero po powtórnym zasuszeniu i namoczeniu, w drugim cyklu staje się bardziej zielona. W wodzie może pozostać maksymalnie tydzień - potem z racji tego, że jest to roślina pustynna, potrzebuje pownownie okresu suszy, który musi trwać ok. 2 tygodnie. Wtedy znów zwija się w kłębek. Po tym czasie może znowu rozkwitnąć (dowolną ilość razy). Proszę jednak pamiętać, że jest to roślina pustynna i źle znosi dłuższe przebywanie w wodzie. W wodzie powinny być zanurzone tylko korzonki (płaski talerzyk itp.) a nie cała roślina.

Róża ma jeszcze jedną niesamowitą cechę: Można ją polać gorącą wodą (np. z czajnika) i nie dość, że nic jej się nie stanie, to bardzo szybko się rozwinie!

Wymiary jednej kulki to ok. 8-10 cm.

 

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni